Czy to możliwe? Oczywiście! W ramach zajęć Klubu Młodego Naukowca oraz programu „Krakowskie Szkoły najlepiej segregują odpady” uczniowie klas 1-3 zagrali w „śmieciowego” twistera, wrzucali wirtualne śmieci do koszy, by potem tak jak przystało na prawdziwego obrońcę przyrody, poradzić sobie z ich segregacją w prawdziwym życiu 😃 Cała zabawa wywołała niemałe zamieszanie, radość i uśmiech na twarzach naszych uczniów. A przecież co może być lepszego niż nauka przez zabawę? 😁
Najnowsze wiadomości:
- Zielona Szkoła Fotorelacja
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!