Odgrywanie scenek na lekcjach języka angielskiego to prawdziwa zabawa dla naszych Uczniów:)

Wcielają się Oni w aktorów i odgrywają scenki według własnego scenariusza. Zawsze są  wyśmienicie przygotowani.

Dziś sala lekcyjna zamieniła się koncert muzyczny, imprezę urodzinową oraz zwykłe spotkanie na ulicy. Wszystko po to, by utrwalić przydatne zwroty, których uczymy się na lekcjach języka angielskiego. Nie zabrakło ciekawych rekwizytów.

Kreatywność uczniów zawsze zaskakuje. Każdy chciał jak najlepiej odegrać swoją rolę i otrzymać najlepszą ocenę, więc dialogi były wyuczone na „blachę”.

 

Zajęcia w odgrywanie scenek zawsze sprawiają  uczniom ogromną przyjemność i motywują do dalszej pracy. Nie brakuje przy tym śmiechu, pozytywnej energii i świetnej zabawy.

 

Tego typu scenki uczą komunikacji i samooceny, wyrabiają umiejętność współpracy w grupie oraz wzbogacają słownictwo. Uczniowie o wiele szybciej zapamiętują materiał, który „przeżywają” i odgrywają, a przy tym dobrze się bawią.

Zachęcam od obejrzenia zdjęć 🙂