Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Wydawnictwo LektorKlett przysłało dla nas w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI” niesamowitą ilość materiałów do nauki języków obcych. Nadesłane książki pozwolą zainteresowanym czytelnikom poznać podstawy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego oraz japońskiego. Materiały te umożliwiają samodzielną naukę danego języka.

Wydawnictwo wzbogaciło księgozbiór słownikami (szkolnymi, praktycznymi, biznesowymi, obrazkowymi i kieszonkowymi), rozmówkami ze słowniczkiem, pakietami językowymi (ekspresowe kursy danego języka z dyskami optycznymi; książki z płytami CD, tablicami gramatycznymi; e-książki z nagraniami) dla początkujących oraz ćwiczeniami, które na zajęciach będą wykorzystywane przez nauczycieli.

Składamy podziękowanie dla Wydawnictwa z Poznania za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki materiałami językowymi. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do korzystania z książek otrzymanych od Wydawnictwa oraz polecamy jego ofertę książkową: https://klett.pl/oferta-wydawnictwa-lektorklett-0