Zajęcia sportowe to bardzo ważne ogniwo edukacji. Codzienna porcja ćwiczeń fizycznych to recepta na dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój młodych organizmów. To również najlepszy sposób na rozładowanie energii oraz doskonałą zabawę🤸‍♂️.
Podczas lekcjach wychowania fizycznego uczniowie poznają szereg dyscyplin sportowych⚽🏀🏓🥋🤸‍♂️🏸🏋️‍♂️🏑🎿🏐🏃‍♂️🏊‍♂️, uczą się pracy zespołowej, poznają smak zwycięstwa oraz gorycz porażki. To wszystko składa się na ich wszechstronny rozwój psychomotoryczny. Dzieci uczą się zaradności, radzenia sobie w nowych sytuacjach oraz zasad zdrowej rywalizacji w duchu „fair play”. Słoneczne jesienne dni spędzamy na naszym nowym boisku sportowym poznając różne konkurencje lekkoatletyczne. W tym roku po raz pierwszy wybierzemy najlepszego sportowca szkoły 🏆.