Miesiąc luty już za nami. Wypełniony był akcjami, które miały na celu przypomnieć nam, że miłość i przyjaźń to uczucia, o które warto dbać i pielęgnować. Tworzyliśmy prace plastyczne, pracowaliśmy z kartami „Bądź dla siebie dobry”, na zajęciach języka polskiego „flirtowaliśmy” z literaturą. Zastanawialiśmy się – Co to znaczy kochać siebie?. Udało nam się stworzyć z naszych ciał napisy, które kojarzą nam się z miłością i zastanawialiśmy się nad tym, jakie dobre chwile mamy już za sobą. Mamy nadzieję, że fala tego ciepła pozostanie z nami również na kolejne miesiące.
Najnowsze wiadomości:
- Zielona Szkoła Fotorelacja
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!




