Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 3-6 do udziału w konkursie czytelniczym „GREG CWANIACZEK”. Zapisy uczniów przyjmujemy w bibliotece do 10 października 2017 roku. Po przyjęciu zgłoszeń ogłosimy termin konkursu. Oczywiście do konkursu można zgłaszać się również mailowo: biblioteka@twojaszkola.pl

Konkurs dotyczy wszystkich części książek Dziennik Cwaniaczka Jeff Kinney :

Dziennik Cwaniaczka; Rodrick rządzi; Szczyt wszystkiego; Ubaw po pachy; Przykra prawda; Biała gorączka; Trzeci do pary; Zezowate szczęście; Droga przez mękę; Stara bieda; Ryzyk fizyk.

Dodatkowo do konkursu zostanie dołączona karta pracy z części książki Dziennik Cwaniaczka – Zrób to sam, w której uczeń będzie musiał wykazać się kreatywnością i własną inwencją twórczą.

Zapraszamy serdecznie uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Sponsorem nagród w konkursie jest biblioteka szkolna.

W bibliotece można wypożyczać książki z serii Dziennik Cwaniaczka, aby przygotować się do turnieju czytelniczego.

Marta Jezierska

Daniel Korczykowski