W dniach 12-14 grudnia w naszej szkole odbyły się Szkolne Wybory Książek. Komisja wyborcza z Aktywu Bibliotecznego Mole Krejzole przeliczyła głosy oddane na książki oraz na serie wydawnicze. Efektem wyborów są nowości wydawnicze, które właśnie pojawiły się w bibliotece szkolnej.

Jakie są wyniki głosowania? Zwycięskie tytuły to Słownik języka rosyjskiego, „Jak po lodzie” z serii Dziennik Cwaniaczka, „Czas robotów” Andrzeja Maleszki, oraz serie Kapitan Majtas, Nela Mała Reporterka, Kroniki Wardstone, Spirit Animals, Apollo i boskie próby czy Wojownicy.

Na kartkach z głosami pojawiały się także tytuły konkretnych książek lub serii oraz nazwiska autorów. Wskazywano także ogólnie na zagadnienia lub tematykę wybranych książek.

Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu.

Zachęcamy do odwiedzania biblioteki i wypożyczania nowych woluminów.

Aktyw Biblioteczny Mole Krejozle przygotował specjalnie dla wszystkich czytelników sesję zdjęciową z nowościami wydawniczymi. Zapraszamy do fotorelacji.

Składam podziękowania członkom Aktywu Bibliotecznego Mole Krejzole za wysiłek i pomoc w promocji czytelnictwa, w naszej szkole.

Daniel Korczykowski

 

W dniach 12-14 grudnia w naszej szkole odbyły się Szkolne Wybory Książek. Komisja wyborcza z Aktywu Bibliotecznego Mole…

Opublikowany przez SSP7 i SG8 STO im.ks. Józefa Tischnera w Krakowie Czwartek, 7 marca 2019