„Dom, gdzie znajduje się książka jest przybytkiem słońca”

Kornel Makuszyński

Zapraszamy całą społeczność szkolną do oglądania wystawki „Prywatne Biblioteczki Nauczycieli”. Forma wizualna propagująca czytelnictwo ma na celu zachęcić uczniów do sięgania po literaturę, kolekcjonowania książek, gromadzenia własnego księgozbioru czy wreszcie założenia swojej biblioteczki.

Mamy nadzieje, że zbiory ukazane przez nasze Grono Pedagogiczne staną się dla wszystkich inspiracją i sprowokują uczniów do poszerzania swoich horyzontów poprzez książki.

Wystawka znajduje się na I piętrze obok biblioteki szkolnej.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się do akcji bibliotecznej.

 

Pani Agata KlerPani Agnieszka LubeckaPani Anna MatuszekPani Barbara MycekPani Barbara MycekPani Barbara MycekPan Daniel KorczykowskiPan Daniel KorczykowskiPani Katarzyna DudaPani Marlena MaliszewskaPani Marta JezierskaPani Marta JezierskaPani Marta Jezierska