18 listopada 2022r w naszej szkole odbyło się oficjalne wręczenie nagród laureatkom konkursu „To co MIAŁ mój BANK, niespodzianie zabrał KTOŚ” realizowanego przez Fundację „Green Island”, współfinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska S.A.
Konkurs składał się z dwóch etapów w którym inspiracją do napisania pracy jest hasło: „To co miał mój BANK, niespodzianie zabrał KTOŚ”. Uczniowie w ramach pierwszego etapu mieli za zadanie ułożyć wiersz, w którym wyjaśni pojęcia: phishing, vishing w taki sposób aby seniorzy (dziadek, babcia) zrozumieli co kryje się pod tymi pojęciami. Drugim etapem konkursu było napisanie 10 porad dotyczących bezpiecznej bankowości, które uczestnik chciałby przekazać swojej babci/dziadkowi.
Uczennica kl 7b Hanna Głuszak zdobyła w tym konkursie III miejsce i nagrodę w wysokości 600 zł 👏, a najmłodsza uczestniczka konkursu Nina Głuszak z kl. 3a – WYRÓŻNIENIE i nagrodę w wysokości 200 zł 👏.
Pani Monika Sadzińska Prezes Fundacji „Green Island” przyjechała z Warszawy, aby osobiście wręczyć nagrody i pogratulować sukcesu.
My też serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nagrodzone prace naszych uczennic można przeczytać na stronie https://www.wybieramszkole.pl/blog/83/

lll