Pomimo tego, że za oknem mróz, a drogi pokryte są białym puchem, w tym tygodniu w naszej szkole roztaczała się aura ciepła. Powodem tego, było ważne styczniowe święto tj. Dzień Babci i Dziadka.
Na zajęciach rozmawialiśmy o tych ważnych dla nas osobach, zastanawialiśmy się nad tym, jaką rolę pełnią w naszym życiu a także, wykonywaliśmy różnorodne upominki, by móc obdarować dziadków, pełnymi miłości, własnoręcznie wykonanymi prezentami. Inwencji twórczej nie brakowało. Mamy nadzieję, że nasza obecność z dziadkami z okazji tego święta, oraz te drobne upominki sprawią, że na ich twarzy zagości uśmiech.

Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy za cierpliwość, opiekę i poświęcony nam czas, za ogromne serce zawsze pełne miłości! Życzymy samych dobrych dni i przesyłamy moc uścisków!

link do galerii