LICYTACJA

W imieniu UNICEF Polska serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na licytację charytatywnych laleczek wykonanych przez uczniów naszej szkoły w ramach projektu edukacyjnego „Wszystkie Kolory Świata”.  Przypominamy, że  licytacja laleczek odbędzie się w czwartek 28 lutego o godzinie 16:30. Minimalna cena laleczki to 10 złotych. Jest to kwota, jaka może uratować życie jednego dziecka (pozwala zaszczepić jedno dziecko przeciwko chorobom zakaźnym). Fundusze zebrane ze sprzedaży laleczek wpłacone zostaną na konto UNICEF Polska – organizatora akcji w szkołach.

REZERWACJA

Osoby zainteresowane zakupem laleczki ratującej życie, mogą wstępnie zarezerwować wybraną laleczkę, wpisując się na listę laleczek. Obok wybranej laleczki należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz kwotę, jaką gotowi jesteśmy za nią zapłacić (będzie to cena wywoławcza laleczki). Jedna laleczka może być „rezerwowana” na liście wielokrotnie, przez różne osoby. Każda kolejna osoba „rezerwująca” wybraną laleczkę winna jest zadeklarować (wpisać) wyższą kwotę od proponowanej przez poprzednią osobę.
Np.:

Numer laleczki Imię i nazwisko rezerwującego Deklarowana cena laleczki
Laleczka 23 Kasia Kowalska 10 zł
Janek Góralski 40 zł
Frania Koło 50 zł
Laleczka 24 Ania Walerińska 20 zł

Proszę, aby uczniowie rezerwowali laleczki po wcześniejszej konsultacji z rodzicami.
Lista laleczek do rezerwacji będzie dostępna od wtorku na białym stoliku, na parterze, .

PROŚBA O PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI

W imieniu UNICEF Polska prosimy uczniów, którzy nie wykonali laleczki, o przyłączenie się do akcji „Wszystkie Kolory Świata – V edycja”.
Można to zrobić kupując laleczkę w czasie licytacji dnia 28 lutego, w czwartek o godz.16:30 lub wpłacając darowiznę na zakup szczepionek do puszki.
W środę i w czwartek z puszką będą chodzić uczniowie z samorządu.

GŁOSOWANIE

W środę  27 lutego, odbędzie się głosowanie na najbardziej oryginalną laleczkę.
Każdy powinien zagłosować na 3 laleczki (na jednej kartce).
Karteczki do głosowania dostępne będą u wychowawców klas.
Urna do głosowania wystawiona będzie na korytarzu, na parterze.
Na karteczce do głosowania wystarczy wpisać numery trzech laleczek (laleczki są numerowane), np. 23, 30, 41; następnie karteczkę wrzucić do urny.