Brawurowe skoki przez skrzynię i do perfekcji dopracowane układy gimnastyczne można było obejrzeć 10 kwietnia 2024 roku w sali gimnastycznej naszej Społecznej 7. XVIII Zawody Gimnastyczne dla dziewcząt i chłopców z ramienia Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7 zorganizował mgr Rafał Przybycień. W zawodach startowało 23 zawodników z klas 4-8. Wszyscy zawodnicy startowali w wieloboju. Każdego obowiązywał skok przez skrzynię. Oceniano go według stopnia dokładności i efektywności. Później wszyscy zawodnicy wykonywali układ ćwiczeń wolnych na ścieżce akrobatycznej. Przy kolejnych konkurencjach obowiązywał już podział na chłopców i dziewczynki. Dziewczęta wykonywały ćwiczenia równoważne na ławeczce gimnastycznej, a chłopcy popisywali się ćwiczeniami na drążku.
Dokładność wykonania poszczególnych elementów oceniali sędziowie: p. Joanna Nowak i p. Jakub Mróz. Moment podliczenia wyników uprzyjemniły pokazy tańca towarzyskiego (Zuzanna Knyziak) oraz pokaz sztuki walki Hapkido (Szkolna Sekcja Hapikdo).
Wyniki:
Dziewczęta
I.Wiktoria Wiąk
II.Lena Gwóźdź
III.Ula Wojcik
Chłopcy
I.Adam Gancarczyk
II.Paweł Macuda
III.Krzysztof Skalski