Z przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki Konkursu organizowanego w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w naszej Szkole, zatytułowanego „Cyberprzemoc – zagrożenia w sieci”.

W kategorii klas czwartych zwyciężył Norbert Słaboń kl. 4 b.

Wśród uczniów klas piątych I.miesce zdobyła praca grupowa autorstwa Justyny Banachowicz, Kasi Jaskuły, Mileny Szydło, Hanny Biały, Maji Najdzionek, Amelii Krawczyk, Gosi Ukowskiej z klasy 5 a.

W klasach gimnazjalnych pierwszą nagrodę otrzymała klasa III także za swoją pracę grupową.

Jurorzy wyróżnili również klika wyjątkowych prac:

Z klasy 5 a: Ludwik Stępień, Krzysztof Augustyn, Mateusz Olejniczak, Mariusz Pawlak – nagroda grupowa

Z klasy 5 b: Julita Kowalik, Aleksandra Wrotyńska, Aleksandra Moździńska, Zuzanna Wyka – praca grupowa.

Klasa I Gimnazjum – praca Olgi Łabudzik

Klasa II Gimnazjum – praca grupowa – Zuzanna Mach, Wiktoria Gałek, Magdalena Mróz, Emilia Dziedzic, Maciej Janowski, Weronika Pastwa

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!