Pan Daniel Korczykowski jest koordynatorem Zaczytanej Akademii w Małopolsce i wraz z wolontariuszami odwiedza szpitale i prowadzi tam dla pacjentów bajkoterapię. Dzięki współpracy z Fundacją Zaczytani.org może włączać naszą szkołę w jej piękne akcje społeczne i razem z Uczniami promować czytelnictwo. Współpraca ta trwa już pół roku i nabiera tempa. Niebawem nasza szkoła włączy się w kolejne przedsięwzięcia czytelnicze.

O współpracy z Fundacją Zaczytani.org, jej edukacji społecznej oraz o włączeniu się naszej szkoły w Wielką Zbiórkę Książek do szpitali dla pacjentów z Panem Danielem Korczykowskim rozmawiał Pan Manuel Langer z Redakcji Głos24 Portal Gazet Lokalnych.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Link do artykułu na stronie Głos24: https://glos24.pl/glos24/wiecej-na-glos24/rozmowy-na-rekawce/wiadomosci/item/11518-bajkoterapia-wspaniale-dzia%C5%82a-na-dzieci?fbclid=IwAR0ebmX5YSj6phUiKVS4i2XUfFcEn-A629_m8DlzerxgAz1HAlNYb2fW4Tk