Już w najbliższy poniedziałek, 17 lutego ZWYCIĘŻCZYNIE Szkolnego Zimowego Konkursu Recytatorskiego dla klas 1-3, wezmą udział w etapie rejonowym XVII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego. Zuza, Julia, Maja, Wiktoria, Ula oraz Tetiana będą prezentować wybrany przez siebie wiersz oraz fragment prozy poza murami naszej szkoły. Dziewczynki, tak samo jak każdy inny uczestnik konkursu, będą miały 4 minuty na recytację swoich tekstów. Podczas występu będzie brany po uwagę dobór repertuaru, interpretacja utworu, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny.  Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać mocno kciuki za nasze REPREZENTANTKI i życzyć im powodzenia na poniedziałkowym poetyckim wyzwaniu. My i tak już jesteśmy z Was dumni!