Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Pragniemy pochwalić się kolejnymi darami książkowymi, które dotarły do nas od Fundacja Festina Lente w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI. Misją Fundacji jest stworzenie nowoczesnej interaktywnej biblioteki cyfrowej z aplikacjami i audiobookami z której będzie można korzystać w dowolnych miejscach i w dowolnym czasie oraz popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci jak i dorosłych. Dowodem na to są chociażby wspaniałe książki, które przesłała do nas Pani Jolanta Karwowska – prezes Fundacji.
Składamy podziękowania dla Fundacji z siedzibą w Warszawie za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki literaturą piękną. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.
Zapraszamy do wypożyczania oryginalnych książek, sprezentowanych nam przez fundację oraz polecamy jej działania : http://festina-lente.pl/ .
W galerii prezentujemy podarunki książkowe.