Na dzisiejszych lekcjach w klasach drugich zapoznaliśmy się z aplikacją do programowania naszych robotów na szkolnych pecetach. Środowisko jest podobne do tego z telefonów i tabletów. Uczniowie dowiedzieli się jak włączyć aplikację, stworzyć prosty program dla Robota i uruchomić go. Na koniec mała sesja zdjęciowa 🙂
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne








