21 października w Parku Jordana odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych STO w Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Dwunastoosobowa reprezentacja naszej szkoły drużynowo zajęła 7 miejsce. Aż 4 osoby znalazły się na podium w swoich kategoriach wiekowych. Cieszymy się, że w tym roku tak licznie wzięliśmy udział w tych zawodach.

Wyniki:

Dziewczęta rocznik 2016 i młodsze

 • Madej Estera 3 miejsce 🥉
 • Kałamarska Pola 8 miejsce
 • Matosz Ida 10 miejsce

Chłopcy rocznik 2014-2015

 • Myciński Maksymilian 1 miejsce 🥇

Dziewczęta roczni 2014-2015

 • Kurnicka Liliana 2 miejsce 🥈
 • Malina Barbara 3 miejsce 🥉
 • Madej Marietta 6 miejsce
 • Macieja Julia 7 miejsce
 • Rybska Zuzanna 12 miejsce
 • Kałamarska Lea 15 miejsce
 • Wróblewska Alicja 22 miejsce

Chłopcy rocznik 2011-2012

 • Matosz Franciszek 4 miejsce
Wszystkim reprezentantom SSP7 serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.