Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Pragniemy pochwalić się kolejnymi darami książkowymi, które dotarły do nas w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI” od Wydawnictwo IUVI. Sama nazwa wydawnictwa IUVI (z. łac. „cieszę się”) określa jego misję – dawanie radości młodym czytelnikom. To posłannictwo z pewnością realizuje, chociażby dla naszej biblioteki szkolnej, dla której IUVI przekazało mnóstwo nowości wydawniczych, które wzbogacą nasz księgozbiór.
Składamy podziękowania dla Wydawnictwa IUVI z Krakowa za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki nowościami wydawniczymi. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.
Zapraszamy do wypożyczania oryginalnych książek podarowanych nam przez wydawnictwo. Polecamy jego działalność wydawniczą oraz kulturalną : http://iuvi.pl/ .
W ramach podziękowań Aktyw Biblioteczny Mole Krejzole zorganizował specjalną sesję zdjęciową w bibliotece, którą dedykuje Wydawnictwu IUVI.
Poniżej prezentujemy wspomnianą sesję zdjęciową z książkami od wydawnictwa.