Marietta Madej po 6 długich rozgrywkach zdobyła II miejsce w Turnieju „Tenisowy Mikołaj” który odbył się 9.12 w Hali Tenisowej AWF w Krakowie, organizatorem był UKT „Winner” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Serdecznie gratulujemy!
Najnowsze wiadomości:
- Zielona Szkoła Fotorelacja
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
