3 października uczniowie klasy 2a rozpoczęli całoroczny cykl warsztatów leśnych. Przyjeżdżając w to samo miejsce o każdej porze roku będziemy starali się wszystkimi zmysłami odkryć „co w lesie piszczy” oraz poznać podstawowe techniki surwiwalu. Podczas jesiennej wyprawy przeżywaliśmy pierwsze przygody, podczas których mogliśmy się wiele nauczyć. Wiemy już jak pachnie i smakuje bluszczyk kurdybanek, potrafimy czesać pokrzywę i zrobić z niej chipsy, dostrzegliśmy w lesie także biegacza skórzastego. Dlaczego przytulia nosi taką nazwę, jak rozpoznać piosenkę dzięcioła, jak zrobić imagineskop i wreszcie jak wykrzesać ogień za pomocą krzesiwa? To też już wiemy. Naszym przewodnikiem jest pani leśniczka, która dzieli się z nami swoją wiedzą, przekazuje wiele ciekawostek i skutecznie zaraża chęcią poznawania świata przyrody, który nas otacza. Kolejna wyprawa już w zimie, nie możemy się doczekać!
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne



