Numery kont
Wpłaty za rajdy, zielone szkoły, wycieczki (konto wycieczkowe): 55 1600 1462 1746 0643 5000 0008
Wpłaty za obiady KUCHNIA KRAKOWSKA (Cater – Ad Usługi Kateringowe Adam Tałach ul. Pod Lasem 6, 32 – 071 Kamień): nr konta: 95 1160 2202 0000 0004 9648 3700
Konto zarządu SKT nr 38 Społecznego Towarzystwa Oświatowego: 16 1600 1198 1749 0937 5000 0001
Dokumenty do pobrania
-
-
- STATUT SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 STO
- Wewnątrzszkolne Ocenianie
- Harmonogram pracy szkoły
- Program wychowawczo-profilaktyczny
- Procedury zwolnień i wyjść ucznia ze szkoły w trakcie zajęć obowiązkowych
- Wymagania edukacyjne i kryteria oceniania z poszczególnych przedmiotów
- Szkolny zestaw programów nauczania
- Regulamin szkolnego wolontariatu „SERCE SIÓDEMKI”
- Wewnątrzszkolny program doradztwa zawodowego
- Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem
- Polityka Prywatności
- Przetwarzanie danych osobowych w SSP nr 7 STO
- Procedury kryzysowe
- Regulamin przyznawania stypendium, Stypendium – podanie
- Zasady bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach zdalnych związanych z możliwością czasowego zawieszenia zajęć stacjonarnych.
- Procedury uzyskiwania zwolnień z zajęć wychowania fizycznego Załączniki-zwolnienia WF
- Regulamin świetlicy
- Regulamin korzystania z cateringu obiadów
-
Zespół Psychologiczno - Pedagogiczny
Karolina Głowacka
Poniedziałek – 11.05 – 16.05
Wtorek – 10.50 – 12.50; 15.05 -16.05
Środa – 12.05 – 16.05
Czwartek – 12.05 – 16.05
Natalia Nawałka
Poniedziałek – 12.00 – 16.10
Wtorek – 12.00 – 16.10
Środa – 12.00 – 16.10
Czwartek – 10.50 – 15.00
Piątek – 12.00 – 15.20
Katarzyna Klima
Poniedziałek – 11.50 – 16.05
Wtorek – 11.50 – 14.50
Środa – 11.50 – 16.05
Czwartek – 10.50 – 16.05
Rada Rodziców
Skład Rady Rodziców:
Przewodniczący: Maciej Gacek
Wiceprzewodnicząca: Monika Różańska
Sekretarz: Arleta Kotowicz
Kontakt z Radą Rodziców SSP nr 7 STO: rada.rodzicow@twojaszkola.pl
Uchwały
- Uchwała Nr. 01/2022/23 – zatwierdzenie regulaminu
- Uchwała Nr. 02/2022/23 – powołanie Grupy Zadaniowej
Konsultacje nauczycieli z rodzicami
Konsultacje indywidualne są uzupełnieniem i wzbogaceniem spotkań klasowych rodziców z wychowawcą, podczas których omawiane są tematy dotyczące klasy.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nauczycielami celem uzyskania szczegółowych informacji na temat postępów w nauce i zachowania dziecka w środowisku szkolnym.
Konsultacje odbywać się będą po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z nauczycielem, za pomocą poczty w dzienniku Librus.
Zapraszamy!
Nazwisko i imię | Dzień tygodnia |
Godzina rozpoczęcia dyżuru
|
Godzina zakończenia dyżuru |
Agata Kler | Środa | 09:00 | 10:00 |
Agnieszka Lubecka | Środa | 11:45 | 12:45 |
Agnieszka Stańczak | Wtorek | 10:00 | 11:00 |
Agnieszka Wawrzyk | Czwartek | 15:00 | 16:00 |
Aneta Osika – Łącka | Środa | 15:20 | 16:20 |
Barbara Burek | Wtorek | 15:30 | 16:30 |
Beata Więczaszek | Poniedziałek | 08:10 | 09:10 |
Blada Bartłomiej | Czwartek | 16:30 | 17:30 |
Chromik Martyna | Środa | 12:50 | 13:50 |
Ewelina Zabrzeńska | Czwartek | 12:50 | 13:50 |
Imiołek Patrycja | Wtorek | 14:25 | 15:25 |
Janczak Joanna | Czwartek | 15:20 | 16:20 |
Joanna Nowak | Środa | 15:30 | 16:30 |
Jolanta Lejkowska | Poniedziałek | 16:10 | 17:10 |
Jolanta Stankowska-Dyjak | Środa | 16:05 | 17:05 |
Karolina Duda | Środa | 16:00 | 17:00 |
Katarzyna Golińska | Poniedziałek | 08:00 | 09:00 |
Katarzyna Klima | Wtorek | 14:30 | 15:30 |
Katarzyna Skowron-Kilan | Poniedziałek | 13:40 | 14:40 |
Knap Anna | Wtorek | 14:30 | 15:30 |
Krawczyk Piotr | Środa | 11:45 | 12:45 |
Machnik Magdalena | Czwartek | 07:05 | 08:05 |
Magdalena Bem | Środa | 13:45 | 14:45 |
Małgorzata Luty | Środa | 08:45 | 09:45 |
Marek Michalec | Środa | 07:15 | 08:15 |
Marta Bieryt | Środa | 14:30 | 15:30 |
Marta Pierzgalska | Wtorek | 11:45 | 12:45 |
Mróz Jakub | Środa | 12:50 | 13:50 |
Natalia Zielińska | Poniedziałek | 11:45 | 12:45 |
Nawałka Natalia | Środa | 16:15 | 17:15 |
Niewęgłowski Arkadiusz | Środa | 16:10 | 17:10 |
Oleksiuk Karolina | Czwartek | 11:45 | 12:45 |
Piotr Fudala | Czwartek | 08:55 | 09:55 |
Przemysław Suchy | Wtorek | 14:30 | 15:30 |
Rafał Przybycień | Piątek | 14:30 | 15:30 |
Renata Łaczek | Środa | 07:10 | 08:10 |
Rogoziński Piotr | Wtorek | 15:15 | 16:15 |
Rychlik Joanna | Wtorek | 07:05 | 08:05 |
Slobodyanyk Anna | Poniedziałek | 10:40 | 11:40 |
Spychała Justyna | Środa | 13:45 | 14:45 |
Żmuda Barbara | Poniedziałek | 13:40 | 14:40 |